PŁATNOŚĆ

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym (przedpłata na konto) nie przypadają żadne dalsze opłaty. Natychmiast po dokonaniu zamówienia otrzymają Państwo e-mailem potwierdzenie zamówienia, które jest generowane przez system automatycznie. Otrzymanie e-maila z potwierdzeniem zamówienia wiążę się równocześnie z zawarciem umowy kupna. Jeżeli wszystkie produkty są dostępne (w przypadku płatności poprzez serwis PayPal, lub potwierdzonej płatności z góry) dostawa trwa od 1 do 3 dni.

Nasze dane konta bankowego:
Beata Sajda
Deutsche Bank
IBAN: DE68760700240740819801
BIC-SWIFT: DEUTDEDB760


Poprzez serwis PayPal można dokonać płatności w Internecie bezpiecznie, szybko i bezpłatnie, mając do wyboru kilka opcji takich jak: polecenie zapłaty, przelew, karta kredytowa lub konto PayPal. Wszystkie płatności są automatycznie chronione dzięki ochronie danych finansowych Kupujacego. W celu dokonania prostych transakcji płatniczych wystarczy zarejestrować się pod następująnym adresem: www.paypal.de Po procesie zamówienia następuje ze strony amberemotion przekierowanie na stronę serwisu PayPal, gdzie bezpośrednio możecie Państwo dokonać płatności ze swojego konta za zakupione produkty. 

W przypadku dokonania płatności w późniejszym czasie, prosimy podać numer zamówienia, pozwoli nam to szybko przyporządkować płatnośćci do Państwa zamówienia.

Nasze konto PayPal:  
info@amberemotion.com    

Po wpłynięciu płatności na nasze konto PayPal wysyłamy zamówione produkty. Jeśli do 5 dni od nadejścia zamówienia nie otrzymamy płatności za produkty, zamówienie zostaje automatycznie stornowane.


Wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie faktur i not uznaniowych wyłącznie w formie elektronicznej.